OPT-P 5060N Pop Perçin
%30 indirim
85.224,00 TL
59.656,80 TL (Kdv Dahil)
6.354,94 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Hava Tüketimi | 90 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 2.60 kg |
| Yükseklik | 340 mm |
| Perçin Çapı | 8 mm Alüminyum, 4-4.8-6-6.4 Çelik |
| Çekme Kapasitesi | 1.820 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR