OPT-P 5050 As Somunlu Perçin
%30 indirim
113.526,00 TL
79.468,20 TL (Kdv Dahil)
8.465,35 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Hava Tüketimi | 90 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 2.20 kg |
| Standart Aksesuar | 4-5-6-8-10 mm Bağlantı Çubuğu |
| Yükseklik | 292 mm |
| Perçin Çapı | 3-12 mm Çelik |
| Çekme Kapasitesi | 2.400 kg |
OPT-P 5050 AS Somunlu Perçin, 3-12 mm çelik somunları kolayca takabilir. Maksimum çekme kapasitesi 2400 kg olup, performanslı kullanım sunar. Hortum besleme iç çapı en az 8 mm olmalı ve 6.3-8 atü arasında çalışma basıncı gerektirir. Dayanıklı ve sağlam yapısı ile ideal seçimdir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR