OSAKA OPT-P 5040N POP PERÇİN
%30 indirim
61.246,80 TL
42.872,76 TL (Kdv Dahil)
4.567,02 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Hava Tüketimi | 80 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 2.0 kg |
| Standart Aksesuar | 4-5-6-6.4 Pens |
| Yükseklik | 281 mm |
| Stroke | 14 mm |
| Perçin Çapı | 4-4.8-6-6.4 mm Çelik |
| Çekme Kapasitesi | 2.100 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR