OPT-P 50100 Somunlu Perçin
%30 indirim
155.184,00 TL
108.628,80 TL (Kdv Dahil)
11.571,68 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Hava Tüketimi | 90 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 2.90 kg |
| Standart Aksesuar | 8-10-12-14 mm Bağlantı Çubuğu |
| Yükseklik | 306 mm |
| Perçin Çapı | 6-16 mm Çelik |
| Çekme Kapasitesi | 3.400 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR