OPT-P 4250 Tornavida Çekiçli
%30 indirim
13.082,40 TL
9.157,68 TL (Kdv Dahil)
975,52 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 170 mm |
| Soket Karesi | 1/4" |
| Max. Tork | 50 Nm |
| Boşta Devir | 3.000 RPM |
| Hava Tüketimi | 280 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.1 kg |
| Vida Çapı | 8 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR