OPT-P 319 Testere Motoru
%30 indirim
16.449,60 TL
11.514,72 TL (Kdv Dahil)
1.226,61 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Koli Adedi | 10 adet |
| Uzunluk | 310 mm |
| Hava Tüketimi | 170 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.51 kg |
| Stroke | 10.0 mm |
| Stroke Sayısı | 9.500 d/dk |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR