OPT-P 304-B Tornavida
%30 indirim
16.118,40 TL
11.282,88 TL (Kdv Dahil)
1.201,91 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 230 mm |
| Soket Karesi | 1/4" |
| Max. Tork | 1.3-2.4 Nm |
| Boşta Devir | 1.500 RPM |
| Hava Tüketimi | 130 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.60 kg |
| Vida Çapı | 5 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR