OPT-P 221 Mikser / Varil Tip
%30 indirim
70.490,40 TL
49.343,28 TL (Kdv Dahil)
5.256,29 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 1110 mm |
| Boşta Devir | 630 RPM |
| Hava Tüketimi | 260 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8" |
| Hortum Çapı | 11 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 10 kg |
| Karıştırma Kapasitesi | 30 lt |
| Piston | 3 adet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR