OPT-P 220 Mikser
%30 indirim
38.088,00 TL
26.661,60 TL (Kdv Dahil)
2.840,13 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 910 mm |
| Boşta Devir | 3600 RPM |
| Hava Tüketimi | 260 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8" |
| Hortum Çapı | 11 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 5.50 kg |
| Karıştırma Kapasitesi | 20 lt |
| Piston | 3 adet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR