OPT-P 200 Çelik Çember Makinası
%30 indirim
234.710,40 TL
164.297,28 TL (Kdv Dahil)
17.501,77 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Koli Adedi | 6 adet |
| Hava Tüketimi | 180 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 4.85 kg |
| Ebat | 315X145X127 mm |
| Sıkıştırma Torku | 4.000 Nm |
| Çember Genişliği | 19 mm Maks. |
| Çember Kalınlığı | 0.38mm-0.63mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR