OPT-P 20 Kalafat Çekiç
%30 indirim
17.332,80 TL
12.132,96 TL (Kdv Dahil)
1.292,46 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 410 mm |
| Hava Tüketimi | 300 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 11 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 2.30 kg |
| Stroke | 22 mm |
| Piston Çapı | 25 mm |
| Boşta Darbe | 4.000 d/dk |
| İğne Çapı | 3x125 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR