OPT-P 15 Kalafat Çekici
%30 indirim
39.964,80 TL
27.975,36 TL (Kdv Dahil)
2.980,08 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 425 mm |
| Hava Tüketimi | 600 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8" |
| Hortum Çapı | 13 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 9.00 kg |
| Stroke | 102 mm |
| Boşta Darbe | 1.500 d/dk |
| Perçin Çapı | 13 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR