OPT-P 130 6.5 MM Matkap
%30 indirim
12.420,00 TL
8.694,00 TL (Kdv Dahil)
926,13 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 170 mm |
| Boşta Devir | 4.000 RPM |
| Hava Tüketimi | 120 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.90 kg |
| Mandren Kap. | 6.5 mm |
| Mandren Ba. | 3/8 24 UNF |
| Güç | 0.20 kW |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR