OPT-P 120N Kalıpçı Taşlama
%30 indirim
3.698,40 TL
2.588,88 TL (Kdv Dahil)
275,78 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 180 mm |
| Boşta Devir | 22000 RPM |
| Hava Tüketimi | 180 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 90 PSI (6.2 atü) |
| Ağırlık | 0.60 kg |
| Güç | 0.5 HP / 0.37 kW |
| Pens Çapı | 6 mm |
| Taş Çapı | 50 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR