OPT-P 120 Kalıpçı Taşlama
%30 indirim
3.146,40 TL
2.202,48 TL (Kdv Dahil)
234,62 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 155 mm |
| Boşta Devir | 25.000 RPM |
| Hava Tüketimi | 178 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.50 kg |
| Pens Çapı | 6 mm |
| Taş Çapı | 38 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR