OPT-P 11 Kalafat Çekici
%30 indirim
21.031,20 TL
14.721,84 TL (Kdv Dahil)
1.568,24 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 245 mm |
| Hava Tüketimi | 550 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 11 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 2.50 kg |
| Stroke | 45 mm |
| Boşta Darbe | 3.000 d/dk |
| Perçin Çapı | 6 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR