OSAKA OPT-P 100 L 100 MM BORU TAŞLAMA
%30 indirim
23.184,00 TL
16.228,80 TL (Kdv Dahil)
1.728,77 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| BORU TAŞLAMA | |
| Koli Adedi | 10 adet |
| Uzunluk | 414 mm |
| Boşta Devir | 9.500 RPM |
| Hava Tüketimi | 800 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8" |
| Hortum Çapı | 13 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 2.30 kg |
| Taş Çapı | 100x19x12,7 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR