OPT 4080-8 Tornavida
%30 indirim
8.169,60 TL
5.718,72 TL (Kdv Dahil)
609,19 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 216 mm |
| Soket Karesi | 1/4" |
| Max. Tork | 4-11 Nm |
| Boşta Devir | 800 RPM |
| Hava Tüketimi | 174 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.30 kg |
| Vida Çapı | 8 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR