OPT 4080-6 Tornavida
%30 indirim
6.900,00 TL
4.830,00 TL (Kdv Dahil)
514,52 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 190 mm |
| Soket Karesi | 1/4" |
| Max. Tork | 4-8 Nm |
| Boşta Devir | 1.800 RPM |
| Hava Tüketimi | 170 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.1 kg |
| Vida Çapı | 6 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR