OPT 402 Tornavida
%30 indirim
7.948,80 TL
5.564,16 TL (Kdv Dahil)
592,72 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 187 mm |
| Soket Karesi | 1/4" |
| Max. Tork | 6 Nm |
| Boşta Devir | 10.000 RPM |
| Hava Tüketimi | 125 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.90 kg |
| Vida Çapı | 5 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR