OPT 367 1/4'' Cırcır Motoru
%30 indirim
6.679,20 TL
4.675,44 TL (Kdv Dahil)
498,05 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| 1/4" CIRCIR MOTORU | |
| Koli Adedi | 20 adet |
| Uzunluk | 165 mm |
| Civata Çapı | 8 mm |
| Soket Karesi | 1/4" |
| Max. Tork | 36 Nm |
| Boşta Devir | 240 RPM |
| Hava Tüketimi | 80 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.00 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR