OPT 360-K 3/8'' Cırcır Motoru Set
%30 indirim
13.137,60 TL
9.196,32 TL (Kdv Dahil)
979,64 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Koli Adedi | 20 adet |
| Uzunluk | 200 mm |
| Civata Çapı | 10 mm |
| Soket Karesi | 3/8" |
| Max. Tork | 40 Nm |
| Boşta Devir | 450 RPM |
| Hava Tüketimi | 80 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.55 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR