OPT 315 EĞE MOTORU
%30 indirim
9.108,00 TL
6.375,60 TL (Kdv Dahil)
679,16 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 165 mm |
| Hava Tüketimi | 170 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.51 kg |
| Stroke | 9.0 mm |
| Stroke Sayısı | 3.700 spm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR