OPT 313 Testere Motoru
%30 indirim
7.286,40 TL
5.100,48 TL (Kdv Dahil)
543,33 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Koli Adedi | 25 adet |
| Uzunluk | 235 mm |
| Hava Tüketimi | 113 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.54 kg |
| Stroke | 10.0 mm |
| Stroke Sayısı | 9.500 d/dk |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR