OPT 304 Tornavida
%30 indirim
8.004,00 TL
5.602,80 TL (Kdv Dahil)
596,84 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 235 mm |
| Soket Karesi | 1/4" |
| Max. Tork | 1.3-2.4 Nm |
| Boşta Devir | 1.500 RPM |
| Hava Tüketimi | 113 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.66 kg |
| Vida Çapı | 4 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR