OPT 239 16 MM Matkap
%30 indirim
60.720,00 TL
42.504,00 TL (Kdv Dahil)
4.527,74 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 328 mm |
| Boşta Devir | 800 RPM |
| Hava Tüketimi | 350 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8" |
| Hortum Çapı | 13 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 3.60 kg |
| Mandren Kap. | 16 mm |
| Mandren Ba. | 1/2 20 UNF |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR