OPT 237-8 13 mm Matkap Sağ-Sol
%30 indirim
8.556,00 TL
5.989,20 TL (Kdv Dahil)
638,00 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 203 mm |
| Boşta Devir | 800 Rpm |
| Hava Tüketimi | 250 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6.2 atü) |
| Ağırlık | 1.76 kg |
| Mandren Kap. | 13 mm |
| Mandren Ba. | 24 UNF |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR