OPT 208 6.5 MM Matkap
%30 indirim
8.832,00 TL
6.182,40 TL (Kdv Dahil)
658,58 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 150 mm |
| Boşta Devir | 6.500 RPM |
| Hava Tüketimi | 170 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.60 kg |
| Mandren Kap. | 6.5 mm |
| Mandren Ba. | 3/8 24 UNF |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR