OPT 190-4K Kalafat Çekici
%30 indirim
6.403,20 TL
4.482,24 TL (Kdv Dahil)
477,47 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 190 mm |
| Hava Tüketimi | 190 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4'' |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 2.30 kg |
| Stroke | 66 mm |
| Piston Çapı | 21 mm |
| Boşta Darbe | 3000 d/dk |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR