OPT 216 Cam Fitili Kesme
%30 indirim
10.984,80 TL
7.689,36 TL (Kdv Dahil)
819,11 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 200 mm |
| Hava Tüketimi | 260 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.20 kg |
| Stroke | 3.00 mm |
| Stroke Sayısı | 20.000 d/dk |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR