OPT 150-6 K Kalafat Çekici
%30 indirim
4.857,60 TL
3.400,32 TL (Kdv Dahil)
362,22 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 150 mm |
| Hava Tüketimi | 150 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.30 kg |
| Stroke | 43 mm |
| Piston Çapı | 18 mm |
| Boşta Darbe | 4.600 d/dk |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR