OPC 55214 1/2'' Cırcır Motoru
%30 indirim
18.216,00 TL
12.751,20 TL (Kdv Dahil)
1.358,32 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| 1/2" CIRCIR MOTORU | |
| Koli Adedi | 20 adet |
| Uzunluk | 266 mm |
| Civata Çapı | 12 mm |
| Soket Karesi | 1/2" |
| Max. Tork | 70 Nm |
| Boşta Devir | 300 RPM |
| Hava Tüketimi | 180 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.88 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR