OPC 48116 Tornavida
%30 indirim
9.384,00 TL
6.568,80 TL (Kdv Dahil)
699,74 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 140 mm |
| Soket Karesi | 1/4" |
| Max. Tork | 40 Nm |
| Boşta Devir | 12.000 RPM |
| Hava Tüketimi | 190 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.90 kg |
| Vida Çapı | 6 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR