OPC 44208 Tornavida
%30 indirim
33.672,00 TL
23.570,40 TL (Kdv Dahil)
2.510,84 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 215 mm |
| Soket Karesi | 1/4" |
| Max. Tork | 1.5-9.3 Nm |
| Boşta Devir | 550 RPM |
| Hava Tüketimi | 300 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.77 kg |
| Vida Çapı | 4.1-7.0 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR