OPC 44204 Tornavida
%30 indirim
32.623,20 TL
22.836,24 TL (Kdv Dahil)
2.432,63 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 180 mm |
| Soket Karesi | 1/4" |
| Max. Tork | 0.2-1.5 Nm |
| Boşta Devir | 2.200 RPM |
| Hava Tüketimi | 280 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.43 kg |
| Vida Çapı | 2.2-4.2 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR