OPC 21812 Kılavuz Çekme
%30 indirim
33.009,60 TL
23.106,72 TL (Kdv Dahil)
2.461,44 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 195 mm |
| Max. Tork | 50 Nm |
| Boşta Devir | 300 RPM |
| Hava Tüketimi | 220 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8" |
| Hortum Çapı | 13 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 3 kg |
| Pens Çapı | 3-12 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR