OPC 21808 Kılavuz Çekme
%30 indirim
26.496,00 TL
18.547,20 TL (Kdv Dahil)
1.975,74 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 166 mm |
| Max. Tork | 20 Nm |
| Boşta Devir | 500 RPM |
| Hava Tüketimi | 150 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8" |
| Hortum Çapı | 13 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.80 kg |
| Pens Çapı | 3-8 mm |
| Motor | 3-8 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR