OPC 20202 10 MM Matkap
%30 indirim
13.800,00 TL
9.660,00 TL (Kdv Dahil)
1.029,03 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 176 mm |
| Boşta Devir | 1.500 RPM |
| Hava Tüketimi | 150 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.39 kg |
| Mandren Kap. | 10 mm |
| Mandren Ba. | 3/8 24 UNF |
| Güç | 0.30 kW |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR