GAV OS-931 HAVALI KLAVUZ ÇEKME
%25 indirim
32.844,00 TL
24.633,00 TL (Kdv Dahil)
2.624,03 TL 'den başlayan taksitlerle!!
OS-931 HAVALI KLAVUZ ÇEKME
Stok Kodu : OS-931
| KLAVUZ ÇEKME KAPASİTESİ | |
| Alü / Bakır | 3-12 mm |
| Çelik | 3-8 mm |
| Pens (Mil) Tipi | B12 |
| Uzunluk | 200 mm |
| Boşta Devir | 150 RPM |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 184 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3 - 8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,72 Kg |
| Koli Adedi | 1 Adet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler