GAV OS-8275 HAVALI TORNAVİDA 6 MM
%30 indirim
12.144,00 TL
8.500,80 TL (Kdv Dahil)
905,55 TL 'den başlayan taksitlerle!!
OS-8275 HAVALI TORNAVİDA 6 MM
Stok Kodu : OS-8275
| KOMPOZİTGÖVDE | |
| Vida Ölçüsü | 6mm |
| Soket Karesi | 1/4” |
| Uzunluk | 210mm |
| Boşta Devir | 1.800 RPM |
| Max.Tork | 3~12 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 8mm |
| Hava Tüketimi | 140 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,10 Kg |
| Koli Adedi | 10 Adet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR