GAV OS-0909 HAVALI TORNAVİDA 6 MM - ENDÜSTRİYEL
%25 indirim
8.832,00 TL
6.624,00 TL (Kdv Dahil)
705,62 TL 'den başlayan taksitlerle!!
OS-0909 HAVALI TORNAVİDA 6 MM - ENDÜSTRİYEL
Stok Kodu : OS-0909
| İKİZ ÇEKİÇ | |
| Soket | 1/4” Bits |
| Uzunluk | 140 mm |
| Boşta Devir | 15.000 RPM |
| Çalışma Torku | 9-80 Nm |
| Max.Tork | 110 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 59 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3 - 8,0 ATÜ |
| Ses Debisi | 92 dBA |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,50 Kg |
| Koli Adedi | 1 Adet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR